HELLO

Hi,

I’m Ebru and I founded NAZJUJU first of all as an usual Instagram Channel and could never imagine that the number of my followers and my range would rise in such a short time. Now I want to share my thoughts, inspirations and my love to the detail on my lifestyle, fashion and beauty blog and hope to motivate and inspire you at all!


Hallo,

ich bin Ebru und habe 2014 meine Liebe zu NAZJUJU auf Instagram entdeckt! Da dort alles einfach, schlicht, aber trotzdem feminin und chic mit 4×4 Fotos ganz klein angefangen hat, habe ich mich nun entschieden, mein visuelles Tagebuch auch hier mit euch zu teilen und zu erweitern. Ich werde über meinen Alltag, meine Inspirationen, meine Träume und natürlich mein Leben berichten und versuchen ein wenig von meinen Empfindungen und Erfahrungen hier für euch aufzuzeichnen. Meine Hoffnung besteht in erster Linie darin, euch täglich motivieren und inspirieren zu können.

Deshalb erwartet euch hier: Ein bisschen Mode. Ein wenig Lifestyle. Etwas Gefühl. Und ganz viel Nazjuju.

Ich hoffe ihr habt genau so viel Spaß beim Lesen, wie ich beim Schreiben!


Merhaba ben Ebru,

1993 Almanya doğumluyum ve burcum boğa, tam olarakta bir boğa kadınını canlandırdığımı söyleyebilirim. Her daim azimli, oldukça inatçı ve bazende katı, ama o kalın duvarın arkasında özünde şefkatli ve vefalı. Genellikle hayaller kurup ardından gerçekleştirmeyi planlasamda çoğu zaman hayallerimi yarım bırakıp ne yazıkki pesimist bir tavırla gerçek hayata döndüğüm doğrudur – neyse ki bugüne kadar. An itibariyle bu yazının başına oturmuş olmam benim için çok büyük bir adım. Blogumda sonunda gerçekleştirmek istediğim hayallerimin yanı sıra kendi stilimi, düşüncelerimi ve gezip görüp keşfettiklerimi yansıtmak ve paylaşmak istiyorum. Gerçekten tam anlamıyla ilham ve motivasyon kaynağı olana denk de sizleri bu konuda rahat bırakmayı hiç ama hiç düşünmüyorum.

Kendimi henüz Blogger olarak nitelendirmek yerine „üniversite öğrencilerinin çok boş zamanı var, ne yapacaklarını hiç bilmiyorlar“ klişesini doğrulamayı tercih ediyor ve sizlere benim hayatımdan oluşan karelerde bol eğlence diliyorum! 

Klasik bir hakkımda yazısı olacakken, tekrar bir kişisel analize geçmek ve bunun yanı sıra biraz duygusallaşmak tam anlamıyla bana has bir karakter biçimi olsa da, siz bu yazıyı boşverin, asıl olaylara, bloguma geçin! 

Unbenannt-1


BUSINESS INQUIRIES

  hello@nazjuju.com

– based in Heidelberg/Mannheim – GERMANY